Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2020 18:50
Hunt: Showdown art okładka
608V

Hunt: Showdown w końcu trafi na PS4. Twórcy zapowiadają cross-play

Hunt: Showdown to ciekawy eksperyment studia Crytek, który wciąż nie podbił rynku, ale możemy mieć nadzieję, że najlepsze czasy dla shootera dopiero nadciągają.

Hunt: Showdown to sieciowy shooter nastawiony na wysokie umiejętności graczy i dotychczas produkcja była dostępna wyłącznie na dwóch platformach (Xbox One + PC). Crytek znalazł partnera w postaci Koch Media, który zajmie się dostarczeniem gry w pudełkach – 18 lutego odbędzie się premiera na PlayStation 4 i ponownie na Xboksach One i komputerach osobistych. We wszystkich trzech edycjach możemy liczyć na polskie napisy.

Sprawę współpracy skomentował Avni Yerli, dyrektor generalny Cryteku:

„Dzięki temu, że Koch Media zajmie się w całości wydawaniem gry, nasz zespół może skupić się wyłącznie na produkcji i optymalizacji tego tytułu wspólnie ze społecznością graczy. My koncentrujemy się na tworzeniu, a Koch wspomoże rozwój gry swoim wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji. Nie możemy się doczekać opinii posiadaczy konsol PlayStation, gdy już sprawdzą Hunt: Showdown w akcji, a także dostarczenia w najbliższych miesiącach naszym graczom na wszystkich platformach masy nowych treści.”

Sytuację przedstawił także CEO Koch Media, dr Klemens Kundratitz:

„Hunt: Showdown to wyjątkowa gra, którą już dobrze znamy po dystrybucji wersji PC. Mieliśmy masę radości z ogrywania jej od wczesnych wersji. Pozytywne reakcje społeczności i wysoka jakość produktu powodują, że mocno wierzymy w ten tytuł także na konsolach PS4 i Xbox One.”

Deweloperzy zapowiedzieli jednocześnie serię dodatków. Aktualizacja 1.2 przyniesie między innymi: możliwość grania losowymi drużynami złożonymi z trzech postaci, zaawansowany samouczek, nowych Legendarnych Łowców oraz nowe wyposażenie i bronie. Gracze mogą spodziewać się też poprawek działania serwera oraz klienta, a także naprawy różnych uciążliwych błędów. Autorzy pracują także nad kolejnymi nowościami – między innymi cross-platformową rozgrywką (PS4 vs. Xbox One), trybem solo PVE, wydarzeniami czy też zupełnie nową mapą.

Przeczytajcie więcej informacji o Hunt: Showdown:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Crytek data premiery Hunt: Showdown ps4