Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2020 16:43
Kingpin: Reloaded
1884V

Kingpin: Reloaded zapowiedziany. Zwiastun i szczegóły brutalnego shootera

3D Realms właśnie spełniło mokre sny wielu graczy, którzy lata temu zagrywali się w Kingpin: Life of Crime. Gra w odświeżonej wersji powraca i jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha i PC. Poznajcie szczegóły Kingpin: Reloaded.

Kingpin: Reloaded to odświeżona odsłona klasycznego Kingpin: Life of Crime z 1999 roku. Twórcy postanowili zaoferować rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, dopracowali oprawę, dopieścili balans i zadbają o wsparcie ultraszerokich monitorów oraz nowy system zadań. Gra będzie zawierać klasyczny oraz ulepszony tryb.

Oryginał zyskał sławę przez swój mroczny klimat, liczne sceny przemocy oraz bardzo brutalny język. Twórcy nowej wersji zapowiedzieli, że wszyscy fani „klasyki” otrzymają grę przeładowaną wspominanymi przyjemnościami, ale pojawi się także „tryb bez przemocy”.

Deweloperzy nie zapomnieli o wsparciu dla sieciowego Gang Bang, ale najważniejsze jest pełne wsparcie kontrolerów, dzięki któremu wszyscy gracze mają doświadczyć tej przyjemności z 1999 roku.

Na portalu polecamy także:

Źródło: 3D Realms

Tagi: 3D Realms Kingpin Kingpin: Reloaded