Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.01.2020 12:09
Black Abyss
1666V

Black Desert. Trzy nowe klasy postaci na zwiastunach

Konsolowe wersje Black Desert gonią pecetowe wydanie gry. Od premiery gry na PS4 i XOne doczekaliśmy się premier wielu ważnych klas postaci. Przed nami kolejne nowości w tym świetnym MMORPG-u.

Pearl Abyss nie przestaje rozwijać poszczególnych wydań Balck Desrt. Tym razem gra dorobiła się w wersji konsolowej klasy zwanej Walkirią, czyli postaci, która już wcześniej dostępna była na komputerach osobistych. Jak łatwo się domyślić bohaterka wzorowana jest na mitologii nordyckiej. Jej zwiastun możecie sprawdzić poniżej.

Druga z nowych profesji na konsolach to Kunoichi, czyli bardzo szybka bohaterka, wzoroowana oczywiście na wojownikach ninja.

Najnowsza z ujawnionych postaci to nowa forma Guardiana, który niedługo będzie dostępny (a w zasadzie "dostępna") w pierwszej kolejności na PC. Postać wbije się w formie nowej aktualizacji do pecetowej wersji Black Desert już 22 stycznia.

Warto w tym miejscu dodać, że w Black Desert nie możemy zmieniać płci dla wybranej profesji w grze. Przykładowo zatem gracze decydujący się na profesję Kunoichi, muszą grać kobietą.

Spróbowaliście już sił w Black Desert? Jak oceniacie ten tytuł?

Warto również sprawdzić:

Tagi: Black Desert Daum Game Pearl Abyss