Iza Łęcka Iza Łęcka 15.01.2020 11:22
Huawei P40
641V

Huawei P40 na renderze. Smartfon z bardzo wystającym aparatem

Huawei dopiero w marcu pokaże Huawei P40, ale już od kilku dni pojawiają się kolejne informacje i przecieki dotyczące smartfona. Najnowsza grafika prezentuje urządzenie w całej okazałości, które będzie wyróżniać się bardzo wystającą wyspą z obiektywami.

W marcu Huawei pokaże światu swoje nowe flagowce, które w 2020 roku mają zainteresować wielu sympatyków sprzętowych nowości. Na kilka tygodni przed prezentacją systematycznie pojawiają się kolejne informacje dotyczące Huawei P40 i Huawei P40 Pro. Redakcja 91mobiles otrzymała render prezentujący mniejszy model, który posiada płaski wyświetlacz z potrójną kamerą na tylnej części obudowy – w modelu Pro zobaczymy cztery kamery i zakrzywiony wyświetlacz na bokach. P40 ma zostać wyposażony w ekran 6,1-cala, a P40 Pro będzie minimalnie większy – 6,2-cala.

Dziennikarze wspominają także o wstępnej specyfikacji – Huawei P40 ma otrzymać układ Exynos 990 ze wsparciem 5G. Huawei prawdopodobnie zaoferuje Androida 10 z EMUI 10, jednak użytkownicy będą musieli poradzić sobie bez usług Google.

Na materiale zobaczycie mocno wystającą wyspę, przez którą korzystanie z odpowiedniego etui może okazać nieco utrudnione.

Huawei P40 render

Jeżeli interesuje Was tematyka najnowszych smartfonów, sprawdźcie nasze doniesienia:

Źródło: https://www.91mobiles.com/hub/huawei-p40-render-dual-selfie-leica-triple-rear-cameras-punch-hole-display-exclusive/

Tagi: Huawei Huawei P40 Huawei P40 pro