Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2020 20:49
No Time To Die James Bond
705V

James Bond z piosenką Billie Eilish. Amerykanka nagra utwór przewodni do No Time to Die

James Bond potrzebuje utworu przewodniego i Billie Eilish potwierdziła, że to ona będzie miała zaszczyt przygotować piosenkę „No Time To Die”. Na prezentację motywu musimy jeszcze zaczekać, ale na pewno usłyszymy go w kinach na całym świecie.

James Bond potrzebuje nie tylko wyjątkowych gadżetów, pięknych kobiet, potężnego złoczyńcy z małą armią, ale w filmach musi pojawić się także specjalny utwór, który zostanie nagrany przez jedną ze współczesnych gwiazd muzyki.

W 2020 roku w „No Time To Die” usłyszymy piosenkę przygotowaną przez Billie Eilish – amerykańska piosenkarka wykonująca muzykę pop jest laureatką trzech nagród podczas MTV Video Music Awards 2019 i dwóch podczas MTV Europe Music Awards 2019.

Billie Eilish wydała nawet małe oświadczenie, w którym podkreśliła, że jest to dla niej wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ odegra „małą rolę” w tak legendarnej serii jak 007. Trzeba przyznać, że jest to wyjątkowe wyróżnienie i pewnie niezapomniana pamiątka dla każdego artysty.

Jeśli nie kojarzycie Billie Eilish, to powinniście włączyć poniższą piosenkę – Amerykanka w rok wygenerowała ponad 302 mln wyświetleń, a sam utwór jest znany i wydaje mi się, że wpada w ucho.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://deadline.com/2020/01/billie-eilish-recording-james-bond-no-time-to-die-theme-hans-zimmer-composer-1202829945/

Tagi: Billie Eilish james bond nie czas umierać No Time To Die