Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2020 18:14
Magic Legends czarodziejka
944V

Magic: Legends ze szczegółami. Twórcy ujawniają klasy i informacje o rozgrywce

Twórcy Magic: Legends opublikowali nowe informacje wyczekiwanej produkcji porównywalnej do Diablo 3. Zespół zapowiada elementy rozgrywki oraz przedstawia szczegóły dwóch klas.

Twórcy Magic: Legends nie ukrywają, że są bardzo zadowoleni z pozytywnych reakcji dotyczących ich produkcji i po pierwszych zachwytach mogą teraz w spokoju opracowywać grę, która w 2021 roku będzie dostępna na trzech platformach:

„Cały nasz zespół był zaskoczony niesamowitą reakcją graczy i fanów Magic: The Gathering po tym, jak w zeszłym miesiącu ogłosiliśmy, że pracujemy nad Magic: Legends. A teraz z przyjemnością ujawniamy pierwsze informacje o tym, co uczyni tę grę naprawdę wyjątkową. Nie możemy się doczekać, aż gracze wcielą się w Planeswalkerów i zaczną zbierać potężne zaklęcia, by mierzyć się z najgroźniejszymi przeciwnikami w znanym multiwersum.

Powyższe słowa powiedział Stephen Ricossa, producent wykonawczy Magic: Legends, który postanowił potwierdzić kilka ciekawych informacji na temat rozgrywki. W tytule otrzymamy możliwość stałej zmiany klasy, odwiedzimy różne krainy, będziemy dobierać umiejętności, kolekcjonować zaklęcia, a podczas zabawy skorzystamy z pomocy znajomych:

  • Zostań Planeswalkerem – gracze mają do wyboru pięć zróżnicowanych klas i mogą w każdej chwili zmieniać Planeswalkerów.
  • Wytycz własną ścieżkę – aby uratować multiwersum, gracze muszą odwiedzić najróżniejsze krainy. Droga, którą wybiorą, zależy wyłącznie od nich.
  • Zapanuj nad chaosem – Walka toczona w czasie rzeczywistym wymaga opanowania chaosu. Należy opracować własną strategię i odpowiednio dobrać wybór zaklęć w talii, ponieważ w czasie ataków będą one dobierane losowo.
  • Kolekcjonuj i ulepszaj – gracze mogą poznać szeroki wachlarz zaklęć i kolekcjonować ich fragmenty, by uczynić czary jeszcze potężniejszymi.
  • Walcz u boku innych – krainy w Magic: Legends można przemierzać samotnie lub w towarzystwie maksymalnie dwóch innych Planeswalkerów.

Twórcy ujawnili także szczegóły dwóch klas postaci:

  • Geomancer czerpie moc prosto z ziemi, by rozgramiać wrogów z użyciem krótkodystansowych, niszczycielskich ataków kamieniami i lawą. Dzięki kamiennej tarczy może przyjmować ciosy, które obezwładniłyby innych Planeswalkerów. Geomancerzy korzystają z pomocy takich stworzeń, jak gobliny, kavu czy żywiołaki ziemi.
  • Mind Mage jest uosobieniem spokoju i mądrości. Przedstawiciele tej klasy skupiają się na mocach psychicznych i walczą z wrogami z bezpiecznej odległości. Kontrolują pociski za pomocą telekinezy i unieszkodliwiają niebezpiecznych przeciwników zaklęciami, które ich usypiają lub zwracają przeciwko sojusznikom.

Więcej na temat tytułu znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Cryptic Studios Magic: Legends Perfect World Entertainment