Iza Łęcka Iza Łęcka 14.01.2020 12:27
Bloodshot
724V

Bloodshot na zwiastunie. Vin Diesel jako Ray Garrison w filmie Sony

Sony Pictures opracowuje jeszcze jedną historię na podstawie komiksów z superbohaterami. „Bloodshot” został zaprezentowany na pełnym zwiastunie, na którym Vin Diesel wraca zza grobu, by siać postrach wśród swoich przeciwników.

„Bloodshot” to kolejna komiksowa historia, która w 2020 roku zostanie przeniesiona na wielki ekran. Sony tym razem korzysta z wydawnictwa Valiant Comics – postać została stworzona przez Kevina VanHooka, Dona Perlina i Boba Laytona. Pierwszy raz Bloodshot został zaprezentowany na trzech panelach ostatniej strony „Eternal Warrior #4” (listopad 1992 roku).

Sony Pictures sięga po znaną historię i przedstawia genezę Ray'a Garrisona, który został wskrzeszony za pomocą nanotechnologii i stał się maszyną do zabijania. Ray powrócił do życia, jednak stracił pamięć, a wspomnienia dopiero po pewnym czasie wracają – dzięki temu dowie się więcej o swojej śmierci oraz zabójstwie jego żony.

W filmie na pewno nie zabraknie efektownych scen walki oraz licznych wybuchów – za tytuł odpowiadają producenci „Szybkich i wściekłych”. Najnowszy materiał jest  tego idealnym potwierdzeniem, gdyż nawet w ciągu tych kilku minut nie brakuje dynamicznych akcji.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bloodshot film trailer vin diesel zwiastun