Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.01.2020 18:26
Finał 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
1229V

Finał 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa - branża ponownie wspiera akcję!

Finał 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa w najlepsze, a nasza piękna branża gier wideo, ponownie wspiera zbiórkę dla dzieciaków!

Jak co roku od tych 27 lat, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie zbiera pieniądze na pomoc najmłodszym. W tym roku podczas 28. Finału WOŚP zbieramy na dziecięcą medycynę zabiegową!

Od paru lat regularnie akcję wspiera również cała nasza piękna branża, dzięki czemu każdy z nas może przyczynić się do czynienia dobra nie tylko poprzez wrzucanie pieniążków do puszek wolontariuszy. Tym razem na aukcjach Allegro deweloperzy oraz gracze z całej Polski wystawili setki fantastycznych przedmiotów do licytacji, wśród których są takie rarytasy jak:

Resztę przedmiotów wystawionych w ramach Allegro dla WOŚP znajdziecie na stronie akcji. W chwili pisania tej wiadomości, Wielka Orkiestra zebrała już prawie 43 miliony złotych, a do końca Finału jeszcze daleka droga!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, gorąco zachęcamy Was do wsparcia tegorocznego wydarzenia, co możecie zrobić na kilka sposobów:

Pamiętajcie kochani, gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej, SIEMA!

Źródło: WOŚP

Tagi: WOŚP 2020