Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2020 16:40
Henry Cavill Geralt
3009V

Geralt dziękuję za oglądanie Wiedźmina. Henry Cavill rozpoczyna prace nad 2. sezon Wiedźmina

Henry Cavill opublikował w mediach społecznościowych specjalną wiadomość dla wszystkich widzów „Wiedźmina”. Aktor dziękuję za pozytywne przyjęcie serialu i potwierdza rozpoczęcie pre-produkcji nad drugim sezonem serialu.

Aktorzy zaangażowani w „Wiedźmina” nie mogą myśleć o długich wakacjach. Wszyscy zainteresowani lecą do Londynu, gdzie rozpoczęła się już pre-produkcja drugiego sezonu serialu i w przyszłości aktorzy rozpoczną prace na planie.

Henry Cavill nie może dłużej odpoczywać, więc Geralt postanowił podziękować fanom za wsparcie, pozytywne słowa oraz oglądanie serialu, a wkrótce sam zainteresowany podzieli się materiałami z prac nad produkcją. W niedalekiej przyszłości otrzymamy pierwsze konkrety dotyczące nowego sezonu – jak wiadomo tym razem „Wiedźmin” będzie bardziej spójny, bardziej skupiony na bohaterach, ale autorzy nie zapomną o „odmienności” i nowych twarzach.

Nadal dużą zagadką pozostaje sam scenariusz, jednak możemy mieć nadzieję, że zespół skorzysta z informacji zwrotnych od widzów i zadba o usunięcie niektórych elementów z pierwszego sezonu, które zebrały najwięcej negatywnych opinii.

Paweł, dzięki za link

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

P.S. Happy New Year!

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.instagram.com/p/B7I9yj9hxHZ/

Tagi: Geralt Henry Cavill netflix Wiedźmin Wiedźmin Netflix