Radek Karmowski Radek Karmowski 01.03.2012 13:15
KoA: Reckoning - The Legend of Dead Kal
1089V

KoA: Reckoning - The Legend of Dead Kal

Big Huge Games zapowiedziało drugie, po House of Valor, DLC do Kingdoms of Amalur: Reckoning. The Legend of Dead Kel będzie oferowało znacznie więcej, niż tylko kilka misji oraz parę sztuk uzbrojenia. Czekać na nas będzie pełna sekretów i tajemnic wyspa Gallows End.

xxxxx

 

Dzięki temu teren gry powiększy się o sympatyczne 15%. Poza tytułowym Martwym Kalem, który jest lokalnym piratem z piekła rodem, spotkamy tu nowe jednostki wroga oraz wariacje tych już znanych z podstawki. Pojawią się też obowiązkowe nowe podziemia pełne skarbów, nowe karty Przeznaczenia oraz wagon ekwipunku godnego uwagi. Dodatkowo będziemy mieli szansę wejść w posiadanie ogromnej posiadłości Gravehal Keep, która sama w sobie ma zawierać, poza uroczym tłem fabularnym, zestaw zadań pobocznych z nią związanych oraz masę sekretów czekających na odkrycie.

 

Dodatek ten pojawi się 20-go marca, a jego cena to odpowiednio 800 msp dla Xboksa 360 oraz równowartość 9,99$ dla PlayStation 3. Trzeba przyznać, że cena jest naprawdę sympatyczna.

Tagi: