Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2020 16:59
iPhone SE 2
1900V

iPhone SE 2 przecieka. Zdjęcia i zwiastun prezentują budżetowy smartfon Apple

Apple ma w niedalekiej przyszłości zaprezentować kolejny budżetowy model iPhone'a. Najnowszy przeciek pokazuje prawdopodobnie ostateczną wersję iPhone'a SE 2, która zachwyci raczej nielicznych, ale pewnie znowu sprzęt będzie rozchwytywany przez tłumy entuzjastów nowoczesnych technologii.

Steve H.McFly, który systematycznie publikuje materiały prezentujące smartfony przed największymi producentami, opublikował tym razem zdjęcia nowego urządzenia Apple. iPhone SE 2 według materiałów przygotowanych przez OnLeaks nie różni się znacząco od iPhone'a 8.

iPhone SE 2 coraz bliżej...

iPhone SE 2 nie zachwyci wyglądem, ale mogliśmy się tego spodziewać. Urządzenie na przednim panelu otrzyma dwa duże „paski” - na górze znajdziemy między innymi kamerę do selfie, a na dole wylądował czytnik linii papilarnych z Touch ID. Urządzenie prawdopodobnie będzie posiadać 4,7-calowy ekran, a sam iPhone SE 2 ma być odrobinę grubszy od iPhone'a 8 (7,8mm zamiast 7,3mm).

Apple ma przygotowywać się do prezentacji i iPhone SE 2 wyląduje na półkach sklepowych w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Według niektórych przecieków, smartfon może nosić nazwę iPhone 9 – jedno jest jednak pewne, że będzie to kolejny budżetowiec, który kupimy w bardzo dobrej cenie.

Korporacja podobno kolejny raz wykorzysta topowy procesor (A13 znany z iPhone'a 11) – analogiczną sytuację widzieliśmy w przypadku pierwszego iPhone'a SE, który również korzystał z procesora zamontowanego we wcześniej wydanej "Szóstce".

iPhone SE 2 zdjęcia 1

iPhone SE 2 zdjęcia 2

iPhone SE 2 zdjęcia 3

Więcej o produktach Apple przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: http://www.slashleaks.com/l/iphone-se-2-360-video-5k-renders?__cf_chl_jschl_tk__

Tagi: apple iphone se iPhone SE 2