Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.01.2020 17:12
Call of Duty
1793V

Call of Duty: Modern Warfare z kolejną ekskluzywną zawartością dla PS4

Wydawca Call of Duty: Modern Warfare ogłosił kolejną dodatkową zawartość dostępna wyłącznie dla osób grających w ową grę na konsolach od Sony.

Mimo, że w najnowszej odsłonie kultowej serii strzelanek jest wdrożony cross-play, polegający na rywalizację osób grających na różnych urządzeniach, to i tak studio odpowiedzialne za produkcję, Infinity Ward, postanawia wprowadzać ekskluzywną zawartość dla danego sprzętu.

Do tej pory jedynym ekskluzywnym trybem dla posiadaczy konsol PlayStation 4 był tryb o nazwie "Survival" - jak się jednak okazuje, to nie jedyna zawartość, która będzie dostępna wyłącznie dla użytkowników konsoli od japońskiego giganta. Wydawca gry, Activision, ogłosiło, że z każdym sezonem będą pojawiać się nowe mapy oraz wyzwania dla posiadaczy PS4, co pozwoli im zdobyć wyjątkowe nagrody w różnych trybach. Za każdym razem nagroda będzie inna, raz będzie to skórka do broni, a z kolei innym razem dostaniemy nowe wyposażenie. Można więc wywnioskować, że posiadacze PS4 będą mogli obijać wirtualnych żołnierzy z innych platform swoimi własnymi broniami. 

Warto zaznaczyć, że Call of Duty: Modern Warfare zadebiutowało oficjalnie na rynku 25 października poprzedniego roku - gra osiągnęła ogromny sukces sprzedażowy, a na serwerach bawi się masa osób - jest to najlepiej sprzedająca się odsłona serii Call of Duty z bieżącej generacji.

Warto przeczytać:

Źródło: vgr.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward