Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2020 22:30
Hunters Al Pacino
702V

Hunters z datą premiery. Al Pacino zapowiada polowanie na nazistów

„Hunters” otrzymało w końcu ostateczną datę premiery. Widzowie mogą szykować się na wyjątkowe polowanie, podczas którego Al Pacino zbierze zespół łowców nazistów. Zobaczcie zwiastun oraz poznajcie datę premiery.

„Hunters” to zdecydowanie jeden z najciekawszych seriali pierwszych miesięcy 2020 roku. W produkcji zobaczymy grupę łowców nazistów, którymi będzie przewodził Al Pacino – jego zespół chce powstrzymać do powstania Czwartej Rzeszy na terenie Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że w 1977 roku wśród wysoko postawionych, amerykańskich urzędników znajduje się wielu nazistów lub ich zwolenników, więc specjalna grupa zajmie się eliminowaniem zagrożenia.

Amazon właśnie potwierdził, że grupa rozpocznie swoje żniwa już 21 lutego. Serial od pierwszej prezentacji zapowiada się świetnie i najnowszy zwiastun jest tego potwierdzeniem. Nie jest to przypadek, ponieważ w prace nad opowieścią jest zaangażowany Jordan Peele – twórca „Uciekaj” został reżyserem i producentem.

W serialu wystąpią między innymi: Logan Lerman (seria „Percy Jackson”), Jerrika Hinton („Chirurdzy”), Josh Radnor („Jak poznałem waszą matkę”), Kate Mulvany („To właśnie seks”), Tiffany Boone („Feed”), Greg Austin („Class”), oraz Louis Ozawa Changchien („Dziedzictwo Bourne’a”).

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Hunters Trailer zwiastun