Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2020 17:18
The Lord of the Rings Gollum
4018V

The Lord of the Rings: Gollum oficjalnie na PS5, Xbox Series X i PC. Na next-genową grę musimy zaczekać

The Lord of the Rings: Gollum to kolejna produkcja oficjalnie zmierzająca na PS5 i Xbox Series X. Twórcy zdradzają skromne szczegóły dotyczące gry i przygotowują zainteresowanych na prezentację.

W najnowszym numerze magazynu Edge pojawia się artykuł dotyczący The Lord of the Rings Gollum. Produkcja została zapowiedziana w marcu ubiegłego roku, ale nadal nie otrzymaliśmy szczegółów.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Daedalic Entertainment opracowuje tytuł wyłącznie na PS5, Xbox Series X i PC, a podczas rozgrywki trafimy do „gigantycznych poziomów”, które zostały wykute korzystając z pracy Tolkiena. Mapy są wielkie, przeładowane zadaniami oraz „szeregiem przyjaznych i nieprzyjaznych twarzy”.

Niemcy prezentują produkcję jako połączenie skradanki z grą akcji, w której znajdziemy „intrygującą dwuosobową mechanikę”, jednak aktualnie nie potwierdzono, jak dokładnie będzie prezentował się gameplay.

Deweloperzy są podekscytowani między innymi pamięcią w nowym Xboksie, ale oczywiście aktualnie nikt nie może wchodzić w szczegóły. Niestety, na premierę The Lord of the Rings Gollum musimy zaczekać do 2021 roku.

gollum edge

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.gamesradar.com/discover-next-gen-game-the-lord-of-the-rings-gollum-in-this-months-edge-magazine/

Tagi: Daedalic Entertainment PS5 The Lord of the Rings Gollum The Lord of the Rings: Gollum xbox series x