Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2020 13:30
Samsung Galaxy 10 Lite
436V

Samsung Galaxy S10 Lite już na oficjalnych materiałach. Wciąż przed prezentacją

Samsung nadal nie zaprezentował Samsunga Galaxy S10 Lite, ale kolejny materiał prezentujący urządzenie pojawił się w Sieci. Teraz możemy spojrzeć na oficjalną grafikę, którą korporacja będzie promować smartfon... Gdy już go w końcu ujawni.

Już w grudniu otrzymaliśmy konkretne szczegóły dotyczące Samsunga Galaxy S10 Lite. Urządzenie zapowiada się bardzo interesująco, ponieważ producent zdecydował się na wyświetlacz SuperAMOLED o przekątnej 6,7-cala (2400x1080), ale w tym wypadku firma postawiła na prostą formę i telefon nie otrzyma opływowych boków. Pod szkłem znajdziemy Qualcomm Snapdragon 855, 8GB pamięci RAM, 128GB pamięci na dane oraz akumulator 4500 mAh. Zdjęcie wykonamy za pomocą: 48 Mpix (f/2.0) + szerokokątny 12 Mpix (f/2.2) + macro 5 Mpix (f/2.4), a do selfie wykorzystamy 32 Mpix (f/2.2).

Samsung nadal nie ujawnił sprzętu, ale najwidoczniej korporacja szykuje się do premiery, ponieważ w Sieci wylądowało już oficjalne zdjęcie pokazujące sprzęt – możemy tutaj zobaczyć grafikę, która pewnie trafi do informacji prasowych.

Grafika potwierdza wszystkie wcześniejsze przecieki – aparat na ekranie zostanie zamontowany na środku, a wszystkie obiektywy wylądują na czarnej wysepce. Trzeba przyznać, że bryła prezentuje się nieźle.

Samsung Galaxy 10 Lite

Bardzo możliwe, że Samsung będzie promować Samsunga Galaxy 10 Lite z Samsungiem Galaxy Note 10 Lite, ponieważ na drugim zdjęciu zobaczycie oba urządzenia razem:

Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite

[Aktualizacja #1]

Pojawiły się nowe zdjęcia:

Samsung Galaxy S10 Lite już na oficjalnych materiałach 1

Samsung Galaxy S10 Lite już na oficjalnych materiałach 2

Na naszym portalu przeczytacie także informacje dotyczące sprzętów Samsunga:

Źródło: http://www.slashleaks.com/l/samsung-galaxy-s10-lite-official-renders

Tagi: Samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy 10 Lite