Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2020 19:42
Raising Dion
356V

Raising Dion powróci na Netflix. Platforma zamówiła 2. sezon

Netflix potwierdził chęć kontynuowanie historii z „Raising Dion”. Serial został doceniony przez widzów i pierwszy sezon zanotował bardzo dobry rezultat, więc korporacja chętnie przygotuje nową opowieść.

„Raising Dion” trafił na Netflix w ubiegłym roku i był w dziesiątce najchętniej oglądanych produkcji w Stanach Zjednoczonych. To jednocześnie najlepiej oceniany serial platformy dla dzieci i rodzin. Nikogo nie powinno w tej sytuacji dziwić, że firma postanowiła kontynuować wydarzenia.

Drugi sezon „Raising Dion” nie znajduje się jeszcze w aktywnej produkcji, jednak Alisha Wainwright oraz Ja’Siah Young mają powrócić na plan w 2020 roku. Możemy w tej sytuacji oczekiwać, że premiera kolejnej historii odbędzie się w przyszłym roku.

Aktualnie Netflix potwierdził, że „ Raising Dion 2” otrzyma osiem odcinków. Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z serialem, to przeczytajcie naszą recenzję – Piotrek w swoim czasie zachwalał między innymi aktorów, pomysł oraz zagadkę.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/netflixs-raising-dion-michael-b-jordan-renewed-season-2-1265493?utm_source=twitter&utm_medium=social

Tagi: netflix Raising Dion Raising Dion 2 serial