Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.12.2019 14:12
Twitch
4090V

Streamer obraża i mówi nieprawdziwe rzeczy o Polakach

Młody Nowozelandczyk zdobywa popularność na Twitchu dzięki mówieniu nieprawdziwych rzeczy o Polakach. 

Trzeba przyznać, że w obecnych czasach streamerzy są bardzo popularni dzięki zazwyczaj młodym osobom, które czasami już nie wiedzą co zrobić ze swoim wolnym czasem. Bardzo ważna jest kultura osobista, ale jak wiemy, porządnym osobom zaczynającym swoją karierę w "lajwach" jest bardzo trudno się wybić, więc bardzo często zaczynają tworzyć wymyślane historie, opowiadać bluzgi i zachowywać się patologicznie.

Jednym z takich streamerów jest Nowozelandczyk posiadający obecnie na Twitchu tylko 10 tysięcy widzów. Mężczyzna swoją popularność zawdzięcza bluzgom w stronę Polaków - opowiada on o mieszkańcach Polski nieprawdziwe, wymyślone rzeczy, a co więcej, padło wiele niecenzuralnych słów w naszą stronę. Młody streamer nie ma zielonego pojęcia o historii Polski ani nie był nigdy w naszym kraju, ale nie przeszkadza mu to w głoszeniu kłamstw.

Słowa "Fuck Poland" są na porządku dziennym - mężczyznę napędza garstka widzów, którzy również wypisują podobne stwierdzenia. Nowozelandczyk uważa, że Polacy zabijali Żydów i umieszczali ich w obozach koncentracyjnych.

Co więcej, jego oficjalny Discord jest również obfity w nieprawdziwe stwierdzenia o Polakach - wypisują je nie tylko użytkownicy, ale również streamer jak i moderatorzy - kanałami jego Discorda, który jest oficjalnym partnerem Discorda, zainteresowali się już Polacy, którzy zaczęli zgłaszać mężczyznę do odpowiednich władz. Póki co, Nowozelandczyka nie doświadczył żadnej kary, ponieważ jego media społecznościowe, a w nich Discord oraz kanał na Twitchu, nadal są. Jeśli chcecie pomóc, zgłoście jego media - link do discorda macie podany w opisie na platformie Twitch.

Miejmy nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany, a takim fałszywym osobom szybko zostanie zablokowany dostęp do internetu.

Źródło: GamingSociety.pl

Tagi: Discord patostreamer quin69 streamer streamer obraża Polaków twitch