Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.12.2019 15:50
Star Trek: Picard na zwiastunie
454V

Star Trek: Picard. Nowa zapowiedź serialu wylądowała w Internecie

CBS przygotowuje nas do zbliżającej się wielkimi krokami premiery nowego serialu z uniwersum Star Treka. Zobaczcie nowe ujęcia z Patrickiem Stewartem!

Star Trek to jedno z bardziej znanych i rozbudowanych uniwersów kosmicznego sci-fi w historii popkultury. Jest to przy tym jedno z tych kilku, które zapisały się w niej dużymi literami. Co ważne, świat jest dalej rozbudowany, a kolejne cegiełki dołoży nadchodzący niedługo, nowy serial. 

Mowa oczywiście o "Star Trek: Picard", który zadebiutuje już 24 stycznia 2020 roku. W głównej roli będziemy mogli oglądać świetnego Patricka Stewarta, który powróci po latach jako Jean-Luc Picard, doskonale kojarzony przez wszystkich fanów serii. Nad spójnością fabuły będzie czuwał Alex Kurtzman, który ma pełnić dla marki rolę, jaką sprawuje Kevin Feige w przypadku Marvel Cinematic Universe. 

Serial zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych w ramach usługi CBS All Access, a w Polsce będzie można go oglądać poprzez platformę Prime Video od Amazona. Zobaczcie, jak doświadczony aktor wypada w krótkiej zapowiedzi, która prezentuje kilka nowych ujęć:

Klimaty kosmosu to Twoja bajka? Sprawdź także:

Źródło: YouTube

Tagi: CBS Patrick Stert Star Trek Star Trek: Picard