Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.12.2019 13:15
Ubisoft anulował produkcję nowej gry
1140V

Ubisoft anulował produkcję sekretnego projektu. Twórcy Assassin's Creed szykowali duży tytuł?

Jak przekazuje jeden z programistów Ubisoft, studio anulowało produkcje tytułu, nad którym pracowano przez ostatnie trzy lata. Ciekawe doniesienia napłynęły z Montrealu. 

Ubisoft Montreal to jedno z najbardziej uznanych studiów minionych lat. Odpowiadają za stworzenie wielu głośnych marek, wśród których wymienić możemy Assassin's Creed, Far Cry, tudzież Watch Dogs. Są to bez dwóch zdań jedne z większych serii mijającej dekady

Jak donosi jeden z programistów Ubisoftu, Louis de Carufel, studio anulowało prace nad tajemniczym projektem, które trwały przez ostatnie trzy lata. Co ciekawe, wpis bardzo szybko zniknął z portalu społecznościowego. Ten sam pracownik wspomniał także, że żadna z ponad 200 osób pracujących przy nim nie straciła pracy.

Pomimo usunięcia, jak wiadomo, w Internecie nic nie ginie. Dlatego też zapis trzech wpisów zamieszczonych przez Pana Louisa można bardzo łatwo odnaleźć

To oczywiście frustrujące, gdy słyszymy, że ogromne projekty z wielkim potencjałem są anulowane. Pozostaje mieć nadzieję, że rzeczywiście nie spełniały nadziei i jest to swego rodzaju nauczka oraz motywacja, aby tworzyć jeszcze ciekawsze tytuły. 

Louis de Carufel Twitter

Więcej o projektach Ubisoftu przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: https://wccftech.com/assassins-creed-ubisoft-montreal-cancels-project-3-years/

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft