Iza Łęcka Iza Łęcka 18.12.2019 10:13
GTA 5
3077V

GTA 5 za 42 zł! Rockstar ponownie zaprasza na promocję

GTA 5 przekroczyło już 100 mln sprzedanych egzemplarzy, ale Rockstar wyciąga ręce po więcej. Twórcy zapraszają na kolejną promocję, dzięki której możemy kupić produkcję w wyjątkowo niskiej cenie. Jest to Premium Edition.

Grand Theft Auto V zadebiutowało w pierwotnej wersji w 2013 roku, ale produkcja wciąż otrzymuje duże rozszerzenia i nadal notuje rekordowe zainteresowanie. Rockstar pracuje nad kolejnymi dodatkami dla GTA Online, które angażują graczy z całego świata.

Studio nie ma dość i zaprasza kolejnych graczy na swoje serwery – prawdopodobnie z okazji świąt ponownie ruszyła promocja, dzięki której możecie kupić GTA 5 za zaledwie 42 zł! Należy zwrócić uwagę, że nie jest to zwykła wersja, a „Edycja Premium”, która obok wszystkich wcześniej wydanych i bezpłatnych rozszerzeń zawiera także „Zestaw początkującego kryminalisty”. Pakiet zawiera zawartość za 10 000 000 GTA$, a 1 000 000 GTA$ można spożytkować wydając w GTA Online.

Promocja jest dostępna wyłącznie w Rockstar Games Launcher, czyli na prywatnej platformie Rockstar, na której deweloperzy nie muszą dzielić się pieniędzmi z pośrednikami.

GTA 5 promocja

Polecamy inne promocje:

Źródło: Rockstar

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar North