Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2019 18:26
narcos mexico 2
1405V

Narcos: Mexico 2 z datą premiery. Netflix pokazuje pierwszą zajawkę

Netflix przypomina widzom o meksykańskim świecie przepełnionym narkotykową wojną. Platforma potwierdziła datę premiery drugiego sezonu „Narcos: Mexico”, a na deser opublikowała pierwszą zajawkę. Fani serii mogą zacierać rączki.

Pierwszy sezon „Narcos: Mexico” został opublikowany w listopadzie ubiegłego roku. Widzowie zobaczyli dziesięć odcinków, które zebrały oceny na poziomie 80% - dla niektórych wydarzenia z Meksyku były ciekawsze od historii z Kolumbii.

Teraz Netflix przygotowuje nas na kolejną opowieść – druga historia z „Narcos: Mexico” zostanie opublikowana 13 lutego. Nie otrzymaliśmy jednak większych szczegółów dotyczących wydarzeń... Do głównej roli powróci Diego Luna, a jednym z jego przeciwników będzie teraz nowy agent DEA, w którego wcieli się Scoot McNairy („Zaginiona dziewczyna”). Aktor wskoczy w buty Walta Breslina – przejmie on obowiązki po Kiki Camarenie (Michael Peña). Sytuacja jest o tyle interesująca, że McNairy był narratorem pierwszego sezonu.

Na początku 2020 roku powinna ruszyć większa kampania marketingowa serialu – jak wiadomo aktualnie platforma skupia się na prezentacji „Wiedźmina”, jednak to właśnie „Narcos” będzie jedną z pierwszych, dużych produkcji prezentowanych przez platformę w przyszłym roku.

Polecamy także nasze recenzje:

Źródło: Twitter

Tagi: data premiery Narcos Narcos: Mexico netflix teaser