Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.12.2019 17:16
Death Come True
524V

Death Come True z pierwszymi szczegółami. Gra będzie interaktywnym filmem i zadebiutuje w 2020 roku

Death Come True do gra oparta na technice FMV, która była popularna w latach 90. Poznaliśmy pierwsze szczegóły i dostaliśmy zwiastun.

Tydzień temu do sieci trafiła grafika promującą nową grę od Kazutaki Kodaki, twórcy serii Danganronpa, która została pokochana przez społeczność i fanów japońskich gier.

Jak już wiemy, Death Come True zostało oparte na technice FMV (Full Motion Video), co oznacza, że gra będzie interaktywnym filmem, w którym będziemy śledzić poczynania naszego bohatera/bohaterów i zapewne dokonywać wyborów. Produkcja zmierza na platformy PC, PlayStation 4, hybrydową konsolę Nintendo Switch oraz na urządzenia mobilne. Gra zostanie wydana na rynku w 2020 roku.

W najnowszym wpisie studia odpowiedzialnego za grę, deweloperzy opowiedzieli o fabule:

Historia rozgrywa się w hotelu. Główny bohater, Makoto Karaki (Kanata Hongo) jest poszukiwanym seryjnym zabójcą. Wszystko się komplikuje, kiedy stracił wszystkie swoje wspomnienia. Kiedy umiera, ma tajemniczą zdolność do „teleportacji w czasie” i powrotu do przeszłości. Skoro ścigany jest jako przestępca, komu może zaufać? Kogo powinien się wystrzegać? Jaka jest jego prawdziwa tożsamość? Mężczyzna chce odkryć prawdę.

Do internetu trafił również pierwszy zwiastun produkcji, który możecie obejrzeć poniżej.

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Death Come True Izanagi Games Too Kyo Games