Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.12.2019 14:30
Pokemon Sword/Shield animacja YouTube
1346V

Pokemon otrzyma nową 7-odcinkową animację. Premiera już w styczniu

W przygotowaniu jest nowy miniserial Pokemon, który zadebiutuje na YouTube już w przyszłym miesiącu. Fabuła pokryje się z najnowszą grą z cyklu.

Pokemon to bez dwóch zdań jedna z najsilniejszych popkulturowych marek na całym świecie. Pikachu i spółka są z nami już od kilku dekad i nic nie zapowiada, aby w przeciągu następnych coś mogło ulec zmianie. Kieszonkowe stworki zdają się tylko rosnąć w siłę i rokrocznie powiększać grono fanów.

Nie może więc zaskakiwać najnowsze ogłoszenie ze strony The Pokemon Company. Firma ogłosiła, że przygotowaniu jest obecnie miniserial animowany, który zatytułowano "Pokemon: Twilight Wings". Co ciekawe, ukaże się on w całym wymiarze (siedem odcinków) na YouTube!

Zadebiutuje ona już w styczniu 2020 roku, a pierwszy odcinek zobaczymy dokładnie 15 dnia tego miesiąca. Seria emitowana będzie poprzez oficjalny kanał Pokemon. Każdy epizod będzie miał zaledwie 5 minut długości. Jak donosi The Pokemon Company, skupi się ona na mieszkańcach regionu Galar, którzy muszą mierzyć się z wieloma przeciwnościami losu.

Za animację odpowie Studio Colorido, a reżyserem został Shingo Yamashita. Oprócz wszystkich tych informacji otrzymaliśmy także przepiękną grafikę, która pokazuje dwie postacie oraz cały region Galar w tle. Obrazek zrobiono formie akwarelowej i robi dzięki temu niesamowite wrażenie.

Pokemon: Twilight Wings

Więcej o Pokemonach przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://www.dualshockers.com/pokemon-sword-and-shield-anime-twilight-wings/

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield