State of Decay 2 zmierza na Steam! Premiera już w przyszłym roku

News
614V
State of Decay 2 zmierza na Steam! Premiera już w przyszłym roku
Kajetan Węsierski | 23.11.2019, 11:20

Jeśli zwlekaliście z zagraniem w drugą część State of Decay, ponieważ była niedostępna na platformie Valve, to już niedługo będziecie mogli nadrobić zaległości!

State of Decay 2 to bardzo ciekawy projekt, za którego stworzeniem stoi ekipa z Undead Labs. Projekt o apokalipsie zombie spotkał się ze sporym uznaniem, gdy zadebiutował w 2018 roku. Wtedy  ukazał się on wyłącznie na Xbox One oraz PC- jednak wyłącznie przez Windows Store.

Ta druga opcja spowodowała, iż zainteresowanie wielu graczy zdecydowanie zmalało. Teraz jednak Ci z Was, którzy zwlekali ze sprawdzeniem tytułu, przez wzgląd na inny sklep cyfrowy niż Steam, będą mogli nadrobić zaległości. Jak przekazali twórcy, projekt wyląduje na platformie od Valve już na początku przyszłego roku

Co ciekawe, już teraz wiemy, iż niezależnie od tego, gdzie będziemy grać (Windows Store, Xbox One, Steam), dostępny będzie cross-play, który pozwoli na przygodę wraz z trzema przyjaciółmi. Świetna informacja! 

Data premiery wciąż nie jest znana, ale w poniedziałek będę miała miejsce transmisja live ze strony studia, gdzie najprawdopodobniej poznamy nowe szczegóły na temat przeniesienia gry. Jak tylko dowiemy się czegoś nowego, będziecie mogli przeczytać o tym na naszym portalu.

Sprawdź koniecznie więcej wiadomości o tej grze:

Źródło: Twitter

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych