Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.12.2019 12:40
The Wolf Among Us 2 nie w 2020
964V

The Wolf Among Us 2. CEO Telltale informuje, że gra nie zadebiutuje w przyszłym roku

Wszyscy, którzy czekają na kontynuację historii ze świetnej gry of Telltale, muszą uzbroić się w dużo cierpliwości. Projekt nie ukaże się w 2020 roku.

 

The Wolf Among Us 2 to bez wątpienia jedno z najgłośniejszych i najbardziej niespodziewanych ogłoszeń wczorajszej imprezy The Game Awards 2019. Choć wielu ludzi po cichu liczyło, że kiedyś znów wrócimy do pięknego, baśniowego świata, to chyba nikt w to do końca nie wierzył. 

Projekt był już kiedyś w fazie tworzenia, jednak wszystko spełzło na niczym, gdy zamknięto Telltale Games. Prawa przejęła firma LCG Entertainment i, jak widać, planuje zrobić z nich użytek. Jak jednak przekazał nowy CCEO Telltale, Jamie Ottilie, z racji, iż grę trzeba wykreować od nowa, nie ma szans, żeby mogła ukazać się w przyszłym roku:

Nie ogłosiliśmy jeszcze daty premiery, ale mogę powiedzieć, że to nie będzie 2020. Wznowiliśmy prace nad drugim sezonem i zamierzamy dać mu dużo czasu, a także postarać się, aby wszystko zostało poprawnie zrealizowane. 

Nie otrzymaliśmy także informacji na temat tego, na jakie platformy zmierza kontynuacja. Myślę, że jeśli premiera nastąpi w 2021 roku, to możemy śmiało założyć, że będzie to jeden z tytułów na następną generację. Czas pokaże, jak wszystko się potoczy. Oby tym razem nic nie przerwało prac nad grą. 

Więcej o tym projekcie przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://gamingbolt.com/the-wolf-among-us-2-wont-be-launching-in-2020

Tagi: LCG Entertainment Telltale Games / AdHoc Studio The Wolf Among Us 2