Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2019 02:20
The Game Awards 2019
1730V

The Game Awards. Oglądajcie z nami zapowiedzi, prezentacje i rozdanie nagród

The Game Awards rozpocznie się za kilka godzin, więc to najwyższy czas zaprosić naszych czytelników na wspólne oglądanie imprezy. Na show nie zabraknie mocnych zapowiedzi, dużych prezentacji oraz oczywiście poznamy najlepsze gry 2019 roku.

The Game Awards to jedna z najlepszych, corocznych imprez, która pozwala spojrzeć na ciekawe gry zmierzające na rynek w następnych miesiącach. To ważne wydarzenie dla deweloperów, ponieważ jest to ostatnia szansa, by zaprezentować swój tytuł przed przyszłoroczną premierą.

Na The Game Awards nie zabraknie dużych zapowiedzi, ciekawych zwiastunów oraz oczywiście zerkniemy na rozdanie nagród dla najlepszych tytułów 2019 roku. Na naszej stronie znajdziecie wszystkie zapowiedzi oraz materiały zaprezentowany podczas imprezy.

Wydarzenie rozpocznie się w nocy z czwartku na piątek o 2:30. Nie jest to wyjątkowo przyjemna godzina, więc jeśli nie możecie oglądać show – zapraszamy na PPE z samego rana. Znajdziecie u nas pełne podsumowanie imprezy. Jeśli jednak zamierzacie oglądać, to wpadajcie po 2:00 na PPE... Na pewno nie zabraknie tutaj komentarzy dotyczących gali.

The Game Awards – kto wygra „Game of the Year”?

Najważniejszym pytaniem gali jest oczywiście – kto wróci do domu z najważniejszą statuetką? O Game of the Year zawalczą w tym roku: Control (Remedy/505 Games), Death Stranding (Kojima Productions/SIE), Super Smash Bros. Ultimate (Bandai-Namco/Sora/Nintendo), Resident Evil 2 (Capcom/Capcom), Sekiro: Shadows Die Twice (From Software/Activision) oraz The Outer Worlds (Obsidian/Private Division). Najwięcej nominacji (10 wyróżnień) otrzymał Death Stranding.

The Game Awards - relacja live-stream

Warto sprawdzić:

Tagi: Live-Stream livestream oglądajcie z nami The Game Awards the game awards 2019