Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.12.2019 10:20
ps now
1071V

PlayStation Now z Persona 5 w USA. Reklama mocnej grudniowej oferty

Grudniową ofertę PlayStation Now poznaliśmy już tydzień temu. Sony dopiero teraz przygotowało jednak efektowną reklamę nowych gier, uzupełniających streamingową usługę firmy.

Sony regularnie wzbogaca ofertę PlayStation Now, dzięki czemu w usłudze znaleźć już można ponad 800 gier z PS4, PS3 i PS2.

W grudniu firma dodała tylko trzy produkcje, ale przynajmniej mamy tu do czynienia z wartościowymi grami. Wcześniej było z tym różnie. Sony przez długi czas traktowało PS Now jakby po macoszemu, wrzucają do oferty tylko niskobudżetowe gry indie.

Oferta różni się w grudniu między Europą a USA. W Stanach Zjednoczonych gracze otrzymują nie F1 2019 oraz Wolfenstein: The Old Blood, lecz Persona 5 i Śródziemie: Cień Wojny.

PS Now - nowe gry w grudniu w Europie:

  •     F1 2019
  •     Playerunknown's Battlegrounds
  •     Wolfenstein: The Old Blood

PS Now - nowe gry w grudniu w USA:

  • Playerunknown's Battlegrounds
  • Persona 5
  • Śródziemie: Cień Wojny

PlayStation Now może się pochwalić posiadaniem już ponad 800 gier z PlayStation 4 i PS3 i PS2. Niestety subskrypcja nadal nie jest dostępna w Polsce. Z PS Now można natomiast korzystać na Starym Kontynencie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Francji, Belgii, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Finlandii, Norwegii, Szwecji i Danii.

Tagi: playstation now ps now reklama