Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.12.2019 09:16
PES 2020 Lite Sony PS4
2451V

Nowości z PS4 i świąteczna wyprzedaż na PS Store w reklamie Sony

Zostawiliśmy już za nami najgorętszy okres premierowy w roku, który zwykle przypada na listopad. Pewne gry pojawiają się jednak na rynku jeszcze w ostatnich tygodniach 2019 r. Przypomina nam o nich właśnie Sony.

Grudzień, w ktorym zwykle panuje mały wydawniczy zastój, to często szansa dla mniejszych wydawców i producentów gier indie. Na temacie premier z tego tygodnia skupia się redakcja PlayStation Access, czyli oficjalny kanał YouTube Sony PlayStation.

Jedną z takich reklamowanych przez Sony w nowym klipie wideo pozycji jest Ashen, czyli gra zainspirowana marką Dark Souls. Mamy tu do czynienia z połączeniem motywów survivalowych i RPG-owych. Ashen trafił już do sprzedaży na PS4.

Kolejna nowość z tego tygodnia to zaktualizowany Minecraft, czyli "Minecraft Bedrock". Wielką nowością jest tutaj możliwość wspólnej zabawy między posiadaczami PS4 a innych konsol. Dodatkowo na PS4 możemy wreszcie korzystać ze sklepu Minecraft Marketplace. Aktualizacja została już opublikowana.

Darmowy eFootball PES 2020 na PS Store

Kolejną nowością, o której przypomina PlayStation Access jest eFootball PES 2020 Lite, czyli gratisowa wersja popularnej piłki nożnej Konami. Fanom gier muzyczno-rytmicznych spodoba się natomiast pewnie AVICII Invector, czerpiący z estetyki WipeOut (gra trafiła już na PS Store). Dla fanów twin-stickowych strzelanin i walki z duchami przygotowano natomiast Dead End Job, który trafi na PS Store w piątek.

Sony przypomina też o wielkiej, świątecznej promocji na PS Store. Pełną listę przecenionych produkcji znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: