Iza Łęcka Iza Łęcka 10.12.2019 12:24
Szybcy i wściekli 9
1309V

Szybcy i wściekli 9 wkrótce wystartują z kampanią marketingową. Vin Diesel zapowiada zwiastun

Vin Diesel przygotowuje fanów na powrót serii „Szybcy i wściekli”. Aktor zapowiedział publikację pierwszego zwiastuna – kampania promocyjna najnowszej produkcji rozpocznie się na początku przyszłego roku.

Widzowie wyczekujący na „Szybcy i wściekli 9” już za niedługo mogą liczyć na niemałe emocje. Vin Diesel na swoim Instagramie potwierdził, że już 18 grudnia poznamy dokładną datą styczniowego zwiastuna - będzie to pierwsza prezentacja najnowszej odsłony serii. Film zagości w kinach już 22 maja 2020 roku, dlatego też akcja promocyjna oraz podsycanie zainteresowania widzów odbywa się w całkiem ekspresowym tempie - również przy wykorzystaniu mediów społecznościowych gwiazd produkcji.

Za nową część „Szybkich i wściekłych” odpowiada Justin Lin, który pracował już przy „Szybko i wściekle” oraz „Szybcy i wściekli 6”. Reżyser kończąc prace na planie zapowiedział „najambitniejszy film w serii”, jednak będzie musiał zweryfikować te słowa już w 2021 roku, gdyż w tym czasie do kin trafi „Szybcy i wściekli 10”.  Produkcja również będzie przygotowywana przez Lina.

Marka „Szybcy i wściekli” wygenerowała już ponad 1,239 mld dolarów zysku.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://heroichollywood.com/fast-and-furious-9-vin-diesel-trailer/

Tagi: szybcy i wsciekli Szybcy i wściekli 9 trailer zwiastun