Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 07.12.2019 16:48
Pathfinder: Kingmaker
315V

Pathfinder: Kingmaker dostanie spin-offa. Pierwsze szczegóły gry Pathfinder: Wrath of the Righteous

Niebezpośrednia kontynuacja Pathfinder: Kingmaker została oficjalnie zapowiedziana przez studio Owlcat Games. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Owlcat Games zapowiedziało trzy dni temu niebezpośrednią kontynuację RPGa o tytule Pathfinder: Kingmaker. Pathfinder: Wrath of the Righteous jest kolejnym projektem niezależnego rosyjskiego studia, a pierwsze konkretne informacje dotyczące nowej produkcji zostały już ujawnione.

Według twórców, w produkcji nowej gry biorą udział osoby odpowiedzialne za poprzednią odsłonę. Główną pieczęć nad historią sprawuje słynny Chris Avellone, odpowiedzialny obecnie również za warstwę fabularną w Dying Light 2. Spin-off opiera się na zupełnie nowej historii, która obejmie nowe postacie i wątki, nawet dla osób, które dokładnie zapoznały się z Pathfinder: Kingmaker. Twórcy przedstawią opowieść o wielkim konflikcie pomiędzy śmiertelnikami zamieszkującymi kontynet Avistan, a demonami lorda Deskari. Graczom przyjdzie zanurzyć się w głąb świata oblężonego przez siły inwazyjne demonów. W grze będą dostępne również dwie klasy, znane nam z poprzedniej odsłony - wiedźma oraz wyrocznia. Kolejne klasy, stworzone specjalnie pod nową odsłonę, zostaną ujawnione już niedługo. Warto również dodać, że na początku rozgrywki będziemy musieli zdecydować się na jedną z kilku dostępnych mitycznych ścieżek, od których będą zależeć różne kwestie podczas zapoznawania się ze światem przedstawionym przez studio Owlcat Games. 

Gra zmierza na komputery osobiste - data premiery nie została ujawniona. Pod spodem możecie obejrzeć premierowy zwiastun Pathfinder: Kingmaker.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Rockpapershotgun.com

Tagi: Deep Silver Owlcat Games Pathfinder: Kingmaker