I Am Jesus Christ. Powstaje symulator Jezusa

News
2321V
I Am Jesus Christ. Powstaje symulator Jezusa
Mateusz Wróbel | 07.12.2019, 15:17

Symulator Jezusa powstaje - czy uda nam się powtórzyć czyny Jezusa opisane w Nowym Testamencie?

Powstaje już symulator menela, więc symulator Jezusa mnie nie dziwi. Rodzima firma PlayWay SA zapowiedziała produkcję o tytule "I Am Jesus Christ", w której jak już zapewne się domyślacie, pokierujemy Jezusem Chrystusem. 

Ów produkcja będzie debiutanckim tytułem studia SimulaM - pierwotnie, gra zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych na platformie Steam. "I Am Jesus Christ" jest symulatorem inspirowanym na wydarzeniach z Nowego Testamentu Biblii, więc akcja gry zostanie osadzona ponad 2 tysiące lat temu. Gra obejmie okres od chrztu aż do zmartwychwstania Jezusa. Podczas rozgrywki, naszym głównym zadaniem będzie powtórzenie słynnych cudów Jezusa, opisanych w Nowym Testamencie. Uleczymy chorych, uspokoimy burzę na morzu, umyjemy nogi naszym uczniom czy też przywrócimy wzrok starcom.

Karta gry na Steam została już utworzona, więc możecie dodać ten interesujący tytuł do swojej listy życzeń. Według obecnych informacji, język polski nie będzie obsługiwany. Pod spodem możecie obejrzeć pierwszy materiał:

Warto zajrzeć na:

Źródło: Steam

Komentarze (150)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper