Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.12.2019 09:15
Quentin Tarantino ulubione filmy 2019
3548V

Quentin Tarantino przekazał, jakie tegoroczne filmy były według niego najlepsze

Jeden z bardziej znanych reżyserów branży filmowej zdradził, jakie trzy filmy mijającego roku najbardziej przypadły mu do gustu. Tarantino upodobał sobie... Kino grozy!

Quentin Tarantino to bez dwóch zdań jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych reżyserów ostatnich kilku dekad. Każdy jego projekt jest niezwykle pozytywnie przyjmowany i zawsze zdobywa serca lwiej części widzów, którzy podejmują się obejrzenia tego, co ten dla nich przygotował. 

Filmowiec pojawił się kilka dni temu na imprezie Ericka Webera, AWARDS ACE. Tam został zapytany przez jednego z rozmówców o swoje trzy ulubione obrazy mijającego roku. Na pierwszym miejscu wymienił "Irlandczyka" w reżyserii Martina Scorsese. I nie mogło być to niespodzianką, albowiem z ust twórcy mogliśmy już słyszeć pochwały w kierunku tej produkcji. Jako kolejne podane zostały kolejno "Pełzająca śmierć" (oryginalnie: "Crawl") oraz "Doktor Sen"

Jak można zauważyć, do Tarantino, w 2019 roku, najbardziej trafiły filmy z nutką grozy, które wywołują dreszczyk emocji podczas ich oglądania. Co myślicie o tych wyborach? Pokrywają się z Waszymi rankingami? Dajcie znać w komentarzach! 

Interesujesz się filmami? Przeczytaj również:

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/2486051/quentin-tarantinos-3-favorite-movies-of-2019-might-surprise-you

Tagi: 2019 filmy Irlandczyk Quentin Tarantino