Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2019 22:00
Cooking Simulator VR
777V

Cooking Simulator VR nadciąga. Twórcy spełnią oczekiwania fanów

Cooking Simulator łódzkiego Big Cheese Studio zostało bardzo dobrze przyjęte przez wielu graczy, jednak społeczność cyfrowych kucharzy wciąż domagała się jednego – wersji VR. Twórcy postanowili odpowiedzieć na wezwania i zapowiedzieli Cooking Simulator VR.

Cooking Simulator zostało niespodziewanym hitem Steam. Twórcy z Łodzi przygotowali bardzo rozbudowany symulator, który został ciepło przyjęty przez fanów gatunku i może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” recenzjami na platformie Valve (3839 opinii).

Deweloperzy od początku powstania gry mierzyli się z jednym pytaniem: „gdzie jest wersja VR?”. Najlepiej sytuację obrazuje poniższy materiał, na który zespół postanowił odpowiedzieć – w 2020 roku zagramy w Cooking Simulator VR.

Aktualnie nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących platform, jednak autorzy zapowiadają pełne wsparcie, więc gracze wchodząc do wirtualnej rzeczywistości zmierzą się ze wszystkimi przepisami dostępnymi w tytule. Studio wykorzysta także dobrodziejstwo kontrolerów VR, więc zainteresowani mogą liczyć na pełną immersję.

Jesteście zainteresowani Cooking Simulatorem? Zapraszamy na Steam.

Warto spojrzeć:

Źródło: Big Cheese Studio

Tagi: Big Cheese Studio cooking simulator Cooking Simulator VR zapowiedź