Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.06.2019 21:54
Cooking Simulator pudełko
724V

Cooking Simulator z drewnianą miarką do spaghetti w zestawie. Gra wkrótce trafi do pudełek

Jednym z ostatnich hitów na Steam jest Cooking Simulator. Gracze chętnie przygotowują potrawy, walczą z przepisami i starają się nie spalić kolejnych garnków. Tytuł cieszy się ogromną popularnością, więc trafi do pudełek.

Cooking Simulator cieszy się wielką popularnością. Gra została doceniona przez między innymi streamerów, którzy podczas audycji chętnie przygotowują kolejne potrawy i zachęcają widzów do gotowania.

Szczegóły Cooking Simulator

Sytuację wykorzystuje Cenega – wydawca potwierdził wrzucenie Cooking Simulator – Symulator gotowania do swojego planu wydawniczego. Firma określa grę jako „polski bestseller na platformie Steam” i tytuł już 18 lipca wyląduje na półkach sklepowych.

Zainteresowani mogą skusić się na specjalny zestaw:

  • Grę Cooking Simulator – Symulator gotowania
  • Drewnianą miarkę do spaghetti
  • Zniżkę 20 złotych na zamówienie w Pyszne.pl*

Będzie to na pewno świetna okazja do zapoznania się z grą, która może zachęcić do zabawy nie tylko hardcorowych graczy. Warto przypomnieć, że tytuł pozwala opanować ponad 60 przepisów – tak prezentują się cechy główne Cooking Simulator – Symulator gotowania:

  • Ponad 60 przepisów, od barszczu ukraińskiego i zupy pomidorowej, przez hamburgery, grillowaną karkówkę i rosół z kaczki, aż po ratatouille, potrawkę z krewetek i caldo verde
  • Ponad 120 produktów do wykorzystania– mięsa, ryby, owoce, warzywa i różnorodne przyprawy z całego świata
  • Korzystaj z kuchenki, blendera, grilla, robota kuchennego, opalarki i wielu innych profesjonalnych narzędzi prawdziwego szefa kuchni
  • Wszystkie składniki realistycznie reagują na działania kucharza, a zaawansowany silnik fizyczny czuwa za każdym razem, gdy kroisz ziemniaki, gotujesz zupę, czy obracasz steki.
  • Naprawiaj zużyte sprzęty, zmieniaj wygląd swojej kuchni, kupuj dodatkowe narzędzia! Uważaj, by nie zdemolować swojej restauracji!

*Minimalna kwota zamówienia to 40 zł. Kod ważny do 30.06.2020 r.

Cooking Simulator pudełko

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega cooking simulator pudełko

Nie przegap