Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2019 18:17
PlayStation logo
9226V

PlayStation prezentuje genialny materiał. Najlepsze gry na PS1, PS2, PS3, PS4

Sony opublikowało kapitalny materiał, który trafi w serca oddanych fanów PlayStation – firma zebrała najlepsze gry na PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3 i PlayStation 4. Podczas oglądania prezentacji przypomnicie sobie o wielu świetnych historiach.

Japończycy od poniedziałku świętują 25 lat od premiery pierwszego PlayStation. Firma nie zapewniła wielkich atrakcji, ale najnowszy materiał sprawi, że wielu naszych czytelników powróci wspomnieniami do nieprzespanych nocy.

Sony podsumowuje ostatnie lata i pokazuje wybrane gry z PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3 i oczywiście PlayStation 4. Zobaczycie tutaj największe serie, ukochanych bohaterów oraz przypomnicie sobie o kapitalnych historiach.

Koncepcja jest oczywiście odrobinę bolesna, bo każdy tytuł otrzymuje zaledwie sekundę, ale nawet w tej sytuacji – w wielu wypadkach wystarczy po prostu jedna scena. Zestawienie zawiera genialne gry, którymi żyły pokolenia fanów PlayStation. Trzeba przyznać, że Sony zadbało na PS1, PS2, PS3 i PS4 o setki wyjątkowych produkcji, które nawet po latach potrafią oczarować...

Warto sprawdzić:

Źródło: Twitter

Tagi: najlepsze gry PlayStation PS1 PS2 PS3 PS4 Sony