Resident Evil 3 lub PlayStation All Stars Battle Royal 2 na State of Play?

Gry (plotka)
705V
Resident Evil 3 lub PlayStation All Stars Battle Royal 2 na State of Play?
Wojciech Gruszczyk | 06.12.2019, 17:48

State of Play ma przynieść jedną zapowiedź nowej gry przygotowanej jeszcze na PS4 i tym razem informatorzy są podzieleni. Część zwiastuje zapowiedź Resident Evil 3, a kolejni oczekują PlayStation All Stars Battle Royal 2.

W nadchodzącym tygodniu będziemy świadkami dwóch dużych wydarzeń. Na początku Sony zaprosi graczy na State of Play, następnie będziemy uczestniczyć w The Game Awards, a dodatkowo pod koniec miesiąca odbędzie się Jump Festa. Na każdej z imprez mamy zobaczyć nowe gry zmierzające na aktualną generację.

Sony ujawniło dzisiaj State of Play, podczas którego zobaczymy jeden nowy tytuł – część informatorów jest przekonana, że Capcom właśnie na tej imprezie pokaże Resident Evil 3. Jak wiadomo Japończycy nie zamierzają wykorzystać do tego celu zbliżającego się TGA.

Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ David Krane (dziennikarz Source Gaming) jest przekonany, że Sony w końcu pokaże PlayStation All Stars Battle Royal 2. Nie możemy tego oczywiście w żaden sposób potwierdzić, jednak pogłoski o nowej bijatyce od Sony krążą w Sieci od kilku miesięcy.

Jednego możecie być pewni – na PPE znajdziecie relacje ze wszystkich wydarzeń i przedstawimy naszej społeczności kompletne informacje o grach.

Kalendarium imprez

  • State of Play - 10 grudnia (15:00)
  • The Game Awards - 13 grudnia (2:30 w nocy)
  • Jump Festa 2020 - od 21 grudnia – 22 grudnia

Dla przypomnienia, zobaczcie zwiastun PlayStation All Stars Battle Royal:

Warto sprawdzić:

Źródło: Twitter

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper