Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2019 14:29
Kerbal Space Program
390V

Kerbal Space Program Enhanced Edition ponownie rozbudowane. Gracze mogą sprawdzać Breaking Ground Expansion

Twórcy Kerbal Space Program nie tracą czasu i stale rozbudowują kosmiczną produkcję. Gracze na PlayStation 4 i Xboksach One mogą sprawdzać rozszerzenie zatytułowane Breaking Ground Expansion, które zapewnia masę nowości.

Sympatycy konsolowego Kerbal Space Program powinni zapoznać się z Breaking Ground Expansion. Dodatek zapewnia nowe robotyczne części w rozmaitych kształtach i rozmiarach, wliczając w to zawiasy, wirniki, tłoki i wiele innych. Gracze za ich pomocą mogą rozszerzać swoje możliwości, a to pozwala im tworzyć bardziej skomplikowane maszyny oraz statki kosmiczne.

W tytule pojawia się także „przenośna nauka”, która pozwala w zupełnie nowy sposób zbierać dane z ciał niebieskich. Teraz Kerbale skorzystają z modularnych kontenerów, które pozwalają trzymać narzędzia – w tym sejsmografy, stacje meteorologiczne i inne. Po dostaniu się na nową planetę, to właśnie ten sprzęt może zostać złożony na powierzchni, by za jego pomocą wysyłać informacje na ojczystą planetę Kerbali – zwiększając tym samym ich wiedzę o układzie słonecznym.

W trakcie zabawy sprawdzicie także nowe struktury, które zostały rozrzucone po planetach całego układu – będziemy je analizować za pomocą robotycznego ramienia przyczepianego do łazików. Rozszerzenie oferuje także futurystyczny kombinezon, dzięki któremu Kerbale będą mogli stylowo i z klasą przemierzać kosmos.

Nestor Gomez, główny producent w Squad, skomentował dodatek następującymi słowami:

„Nowe funkcje były bardzo dobrze oceniane na PC i cieszymy się, mogąc zaprezentować to rozszerzenie graczom konsolowym. Kerbal Space Program Enhanced Edition: Breaking Ground wzbogaca doświadczenie z grą, zapewniając mnóstwo nowych sposobów na wyprawy do ciał niebieskich w całym układzie słonecznym”

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Deported B.V. Kerbal Space Program Squad