Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2019 14:53
Kerbal Space Program
629V

Kerbal Space Program: Enhanced Edition powiększone na konsolach. History and Parts Pack na PS4 i XOne

Twórcy Kerbal Space Program dbają o swoją perełkę. Gra została powiększona i gracze na konsolach mogą zapoznać się z rozszerzeniem zatytułowanym History and Parts Pack. Poznajcie szczegóły nowej zawartości.

Kerbal Space Program zadebiutował pierwotnie w 2011 roku. Gra w późniejszym terminie trafiła na konsole i deweloperzy dalej dbają o swoją perełkę przygotowując nową zawartość dla oddanej społeczności.

The Outer Worlds zostanie pokazany na PAX East

Kerbal Space Program: History and Parts Pack jest już dostępny na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Jest to pierwszy pakiet dodatkowej zawartości, który w znaczący sposób rozszerza ten symulator kosmicznych lotów.

Autorzy przygotowali paczkę 10 misji inspirowanych najodważniejszymi historycznymi wyczynami ludzkości, nowe części do eksperymentowania podczas historycznego wyścigu w kosmos oraz nowy skafander, aby popisać się kerbalskim stylem. Pewną ciekawostką jest jeszcze wyrzutnia startowa Mun, która jest dostępna wyłącznie w konsolowej wersji gry.

Nestor Gomez, Lead Producer w Squad, zapowiedział zawartość następującymi słowami:

„Zamierzamy wciąż wspierać naszych graczy na konsolach. Cieszymy się, że do gry trafia dodatkowa zawartość znana z Kerbal Space Program na PC. Przy okazji dziękujemy naszej konsolowej społeczności za cierpliwość. Pakiet History and Parts Pack po raz pierwszy dodaje ekscytujące misje oraz wybór nowych części do Kerbal Space Program: Enhanced Edition”.

Fani gry mogą w tej sytuacji liczyć na różnorodne misje oparte o eksplorację kosmosu dokonaną przez ludzkość. Zespół zadbał także o szereg nowych części i skafandrów astronautów, inspirowanych wyścigiem kosmicznym.

Kilka słów na temat DLC powiedział Michael Cook, Executive Producer w Private Division:

„W naszym zespole jest mnóstwo fanów eksploracji kosmosu, dlatego z przyjemnością dodajemy do Kerbal Space Program: Enhanced Edition nową zawartość inspirowaną najwspanialszymi czasami w historii. History and Parts Pack pozwala graczom konsolowym ponownie przeżyć i zmienić przebieg chwalebnych chwil podczas wyścigu w kosmos, w zabawnej wersji, zgodnej z tradycją świata Kerbali”.

Kerbal Space Program: History and Parts Pack jest już dostępny do pobrania cyfrowo na PS4 i Xbox One w cenie 42 zł.

Tagi: Deported B.V. Kerbal Space Program Squad