Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.12.2019 20:14
song of horror
603V

Song of Horror. Przerażający horror trafi na konsole w drugim kwartale 2020 roku

Song of Horror zadebiutuje za kilka miesięcy na konsolach obecnej generacji.

Song of Horror to gra, za którą odpowiada młode studio Protocol Games - deweloperom, po dwóch próbach, udało się zebrać wystarczającą kwotę na platformie Kickstarter, do stworzenia swojej produkcji. Song of Horror jest porównywane do gier z serii Resident Evil czy też Silent Hill ze względu na pracę kamery, kojarzącą się z innymi grami z gatunku survival horror. 

Co jeszcze wyróżnia Song of Horror na tle innych gier? W debiutanckiej produkcji od Protocol Games pokierujemy kilkoma postaciami, a jeśli dany bohater zginie, nie będzie mógł już się odrodzić do końca przygody. Mamy tutaj do czynienia z systemem permadeath, który jeszcze bardziej urozmaici rozgrywkę.

Song of Horror zadebiutowało 31 października na komputerach osobistych. Pierwsi gracze zapoznali się już z produkcją, a ich opinie są bardzo pozytywne - gra jest chwalona za wyśmienity klimat i ciekawą fabułę. 

Posiadacze konsol Xbox One oraz PS4 będą musieli poczekać jeszcze trochę. Twórcy zapowiedzieli premierę konsolową na drugi kwartał następnego roku. 

Warto zajrzeć na:

Tagi: Protocol Games Raiser Games Song of Horror