Iza Łęcka Iza Łęcka 05.12.2019 16:48
mulan trailer
1061V

Film Mulan na poruszającym zwiastunie. "Odkryj kim jesteś"

Disney nie daje nam zapomnieć o swojej następnej filmowej adaptacji. "Mulan" możecie podziwiać na kolejnym, przedstawiającym interesujące sceny z filmu, trailerze. Szykuje się wzruszająca historia.

Postać niezwykle bohaterskiej i nieustraszonej disneyowskiej księżniczki jest znana wielu sympatykom animacji Disneya. Pierwotnie film animowany zadebiutował w 1998 roku, zdobywając sporą rzeszę fanów. Na bazie wielu sukcesów i ogromnego zainteresowania filmowymi adaptacjami swoich znanych historii,  korporacja Myszki Miki idzie za ciosem - w tym roku zapowiedziano aktorski film "Mulan".

"Mulan" to historia opowiadająca o dziewczynie z chińskiej wioski, która ratując honor rodziny postanawia pod przebraniem mężczyzny wstąpić do wojska. Fabuła bazuje na znanej chińskiej legendzie. Obecnie możemy sprawdzić kolejny zwiastun przedstawiający zarówno dynamiczne sceny walki, jak i emocjonujące momenty niosące głębokie przesłanie. Zapowiada się kolejna dopracowana historia.

Film "Mulan" zadebiutuje w kinach 27 marca 2020 roku. Za reżyserię odpowiada  Niki Caro, a w rolach głównych zobaczymy Yifei Liu (Mulan) oraz Donnie Yena (Kapitan Tun).

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: diny mulan zwiastun