Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2019 19:31
call of duty modern warfare 1 sezon
974V

Call of Duty: Modern Warfare pokazuje nowości. Zwiastun Pierwszego Sezonu

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare szykują graczy na sporo strzelania. Najnowszy zwiastun zapowiada atrakcje przygotowane na Pierwszy Sezon rozgrywek, który rozpocznie się już jutro. Szykujcie się na mapy i tryby.

Call of Duty: Modern Warfare porzuciło Przepustkę Sezonową, która ma już nigdy nie wrócić do serii Call of Duty. Teraz kolejne części będą rozwijane za pomocą darmowych rozszerzeń i gracze bez dodatkowych opłat pobiorą mapy, tryby, bronie lub nawet skórki. Activision ma zarabiać głównie na Battle Passie, który jednak nie podzieli fanów gry i treści wpływające na rozgrywkę (giwery) będą dostępne dla wszystkich.

Deweloperzy oprą rozwój gry na sezonach i początek zabawy na serwerach Call of Duty: Modern Warfare rozpocznie się już jutro. Deweloperzy już wcześniej zapowiedzieli szereg nowości – w tym powrót klasycznych map – ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy zajawkę wideo.

Trudno tutaj mówić o konkretnym pokazie lokacji lub trybów – to raczej tylko przypomnienie, że już jutro pobierzemy część zawartości i rozpoczniemy walkę na serwerach. Sympatycy serii mogą zacierać rączki, ponieważ tym razem serwery nie zostaną podzielone, a dzięki cross-platformowej rozgrywce w jednym meczu mogą uczestniczyć znajomi posiadający różne sprzęty.

Więcej o serii Call of Duty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward