Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.11.2019 13:30
Call of Duty: Mobile Tryb Zombie
495V

Call of Duty: Mobile. Bardzo wyczekiwany Tryb Zombie już dostępny

Jeden z najbardziej lubianych trybów w historii serii Call of Duty wylądował właśnie w mobilnej wersji gry! Sprawdźcie, jak wypada walka z nieumarłymi na smartfonach!

Call of Duty: Mobile to bez wątpienia jedna z ciekawych, darmowych produkcji na smartfony, jakie zadebiutowały w tym roku. W grze zadebiutował właśnie tryb, który bez dwóch zdań przyciągnie masę nowych fanów, a starych naciągnie do powrotu. 

Mowa oczywiście o Trybie Zombie, który został dodany do produkcji wraz z debiutem Sezonu 2. Od wczoraj możecie wyruszyć na polowanie przeciwko nieumarłym- zarówno w nieco nowym, jak i tradycyjnym wydaniu! Każdy, kto miał kiedyś do czynienia z rzeczonym trybem w pełnoprawnych wersjach, ucieszy się, albowiem powrócił system przetrwania oparty na przybywaniu kolejnych fal wrogów

Na pierwszy rzut udostępniona została także klasyczna mapa- Shi No Numa. Twórcy już jednak zapowiedzieli, że z czasem pojawią się kolejne (także zupełnie nowe). Tymczasem zachęcają, aby powrócić na znane tereny i ponownie odkryć dawne zło, ale urozmaicone o kilka nowych aspektów

Sprawdźcie, jak wszystko prezentuje się na krótkim zwiastunie, który zaserwowali nam twórcy. Jeśli spodoba Wam się na tyle, że poczujecie chęć przeprowadzenia prywatnej rzezi na zombie, to gra jest do pobrania za darmo na urządzenia z Androidem oraz iOS.

Więcej o tej grze przeczytasz tutaj:

Źródło: Twitter

Tagi: Activision Call of Duty: Mobile TiMi Studios