Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2019 13:30
OLX
783V

OLX świętuje Cyber Monday. Serwis zachęca do sprzedaży sprzętu i gier

Cyber Monday to świetny moment na kupienie kilku dodatkowych gier lub konsol, ale nie możemy też zapomnieć o zalegającym sprzęcie lub innych nietrafionych zakupach. OLX zachęca do wystawiania posiadanych dóbr wykorzystując interesującą  promocję.

W ostatnim tygodniu zaprezentowaliśmy na portalu szereg promocji, dzięki którym mogliście kupić kilka ciekawych sprzętów lub gier w lepszych cenach. Od czasu do czasu za sprawą zakupowego szaleństwa można kliknąć „Kup teraz” o jeden raz za dużo. Rozwiązać taki problem chce pomóc OLX.

Serwis świętuje Cyber Monday i oferuje 70% zniżki na wszystkie promowania w kategorii Elektronika. W promocji mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy, którzy w ostatnich 24 miesiącach chociaż raz zalogowali się na swoje konto OLX.

To dobry moment na sprzedaż zalegającego, starszego sprzętu lub pozbycie się nietrafionych inwestycji z Black Friday. Należy też na pewno wspomnieć, że od 02.12.2019 w podkategoriach Elektronika/Gry i konsole/Gry ogłoszenia można dodawać za darmo.

Żeby sprawdzić, czy możecie wziąć udział w promocji, wystarczy wejść na OLX i w zakładce „Twoje ogłoszenia” pojawi się licznik – odmierzający czas na wykorzystanie rabatu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Black Friday cyber monday olx promocja