Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.12.2019 20:49
fragile
507V

Fragile. Pełna napięcia opowieść w rysunkowym stylu graficznym zadebiutuje na początku 2020 roku

Niedawno została zapowiedziana ciekawa gra od dopiero co powstałego studia Beer Night Studios, Fragile. Produkcja ma poruszyć temat porwań niewinnych dzieci.

Fragile to dopiero co zapowiedziana gra za którą odpowiada świeżutkie studio Beer Night Studios. Gra trafi początkowo na komputery osobiste, ale nie wykluczone, że w późniejszym czasie zawita na konsolach.

Produkcję wyróżnia wyśmienity, oryginalny rysunkowy styl graficzny, a akcja gry zostanie osadzona w Mongolii, a dokładniej w stolicy kraju, i poruszy temat porwań niewinnych mongolskich dzieci, które każdego dnia są narażone na niebezpieczeństwo podczas spacerów na ulicach miasta Ułan Bator.

W Fragile przejmiemy kontrolę nad młodą dziewczynkę, która została porwana i zabrana do miejsca przypominającego istny koszmar. Naszym zadaniem będzie pomóc 10 letniemu dziecku przetrwać w trudnych momentach i uciec z piekła. Twórcy zapewniają, że opowieść będzie makabryczna i trzymająca w napięciu. Będziemy eksplorować, rozwiązywać łamigłówki i odkrywać nowe sekrety, które pozwolą nam w ucieczce. Fragile można dodać do listy życzeń na Steam.

Pierwsze screeny:

Warto przeczytać:

Źródło: Steam

Tagi: beer night studios fragile game