Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.11.2019 18:35
Ultimate Ski Jumping 2020. Garść screenów i nowe informacje
1377V

Ultimate Ski Jumping 2020. Garść screenów i nowe informacje

Ultimate Ski Jumping 2020 na nowych screenach! Deweloperzy szykują sporo niespodzianek dla fanów wirtualnego skakania. 

Ekipa Blue Sunset Games podchodzi do tematyki skoków narciarskich nieco inaczej niż wszyscy inni deweloperzy do tej pory. Firma zamierza bawić się całą konwencją, bez sztywnego trzymania się reguł.

W grze będzie dostępne kilka trybów rozgrywki, wśród których znajdą się między innymi bardziej klasyczne rozwiązania pokroju Turnieju - czyli swoistego Pucharu Świata), czy też możliwość odpalenia szybkiej rozgrywki. Ale na szczęście na tym zabawa się nie kończy, ponieważ dostaniemy prawdziwą kampanię fabularną, wieloosobowe zmagania online, tryb treningowy oraz aż 4 poziomy trudności dla skoczków sterowanych przez SI.

Wzorem serii RTL Ski Jumping, w produkcji Polaków z Gdańska znajdziemy opcje customizacji naszej postaci poprzez zakup nowych kasków, rękawic, kombinezonów, butów, nart, a nawet i stworzenia własnego skoczka. Co ciekawe w USJ2020 będziemy mieli nie tylko skocznie zimowe (rozgrywane zarówno za dnia jak i w nocy), ale także ich letnie wersje oraz tak zwane skocznie specjalne. To właśnie tu deweloperzy uwolnią największe pokłady swojej kreatywności, dając nam tereny podmiejskie jak slumsy nocą, gdzie rodzą się marzenia o zostaniu skoczkiem narciarskim.

Tagi: Blue Sunset Games Ultimate Ski Jumping 2020