Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.11.2019 13:15
Avatar 2 koniec prac na planie 2019
6169V

Avatar 2. Zakończono prace na planie i opublikowano nowe zdjęcie

Ekipę tworzącą drugą część kultowego "Avatara" czeka trochę przerwy. Załoga wróci na plan filmowy dopiero w przyszłym roku kalendarzowym.

"Avatar 2" to produkcja mająca podtrzymać fenomen pierwszej części, która okazała się hitem pod każdym względem. Dopiero tegoroczne "Avangers: Koniec gry" przebiło kasowy wynik produkcji Jamesa Camerona. I choć kontynuacje zostały odsunięte w czasie, to ekipa cały czas ciężko pracowała. 

Teraz jednak przyszedł czas na chwilę odpoczynku. Jak możemy przeczytać na oficjalnym koncie projektu, na Twitterze, tegoroczne prace na planie dobiegły końca. Ekipa wróci do działania dopiero po Nowym Roku. Dla uczczenia tego wydarzenia opublikowano bardzo ciekawe zdjęcie. 

Przedstawia ono jeden ze statków, które pojawią się w kontynuacji przygody. Nazwano go "Morskim Smokiem" i jest statkiem-matką, który może transportować wiele innych, mniejszych łodzi. Trzeba przyznać, że wizualnie robi niemałe wrażenie. Zresztą rzućcie okiem i przekonajcie się sami- wystarczy wejść we wpis poniżej!

"Avatar 2" zadebiutuje 17 października 2021 roku. Kolejne części zaplanowano na 22 grudnia 2023, 19 grudnia 2025 i 17 grudnia 2027. Do tego czasu jednak sporo może się wydarzyć. 

Interesujesz się filmami? Przeczytaj również:

Źródło: Twitter

Tagi: Avatar avatar 2 film james cameron