Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2019 02:00
ps2 konsola
9180V

Gry z PS2 wystawione na aukcji. Cała kolekcja generacji sprzedana za dobrą cenę

PS2 ma już najlepsze lata dawno za sobą, ale wielu graczy wciąż chętnie wraca do wyjątkowych historii z szóstej generacji. Jeden gracz natrafił na świetną ofertę i kupił wszystkie gry z PlayStation 2 w naprawdę dobrej cenie.

PS2 trafiło na rynek w 2000 roku i konsola zmieniła wiele. Wśród znajomych mam wielu graczy, którzy wciąż wychwalają „Czarnulkę”, która pozwoliła im przetrwać wiele trudnych chwil, a poznani dzięki niej bohaterowie na zawsze zapadli w ich pamięci. Nie będę ukrywał, że należę do tych fanatyków PlayStation 2, więc postanowiłem podzielić się z Wami pewnym odkryciem (dzięki Bartol-BB!).

Jeden z graczy postanowił sprzedać całą kolekcję wszystkich gier z PS2 wydanych w Stanach Zjednoczonych. Jest to dokładnie 1850 produkcji, które zostały kupione za 11 000 dolarów... To około 43 010 zł, czyli 23,24 zł za jeden tytuł.

Trzeba przyznać, że kolekcjoner zgarnie fantastyczny pakiet przepełniony wyjątkowymi historiami. Problemem może okazać się w zasadzie jedno – gdzie to wszystko pomieścić? Choć zdaję sobie sprawę, że nabywca na pewno przygotował odpowiednią jaskinię, do której trafi tych 1850 skarbów...

Poniżej możecie spojrzeć na zdjęcie prezentujące kolekcję – wygląda to naprawdę świetnie. Swoją drogą... Waszym zdaniem: 1850 gier (cała kolekcja) za 11 tysięcy dolarów to dobra cena?

PS2 cała kolekcja

Jesteście zainteresowani tematem konsol Sony? Zapraszamy:

Źródło: https://www.reddit.com/r/gaming/comments/e2c9nb/this_deal_happened_today_bought_an_entire

Tagi: cała kolekcja kolekcja PlayStation 2 ps2 Sony