Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2019 20:59
Better Call Saul 5
647V

Better Call Saul 5 coraz bliżej. Teaser zapowiada duże problemy głównego bohatera

Na początku 2020 roku zobaczymy początek piątego sezonu „Better Call Saul”. AMC po ujawnieniu daty premiery rozpoczęło wielką promocję serialu i najnowszy teaser powinien trafić w gust fanów serii. Saul ma spore problemy.

„Better Call Saul” to spin-off serii „Breaking Bad”, którego pierwszy sezon zadebiutował w lutym 2015 roku. Od tego czasu widzowie systematycznie oglądali po dziesięć odcinków w każdym roku i pierwsza przerwa nastąpiła dopiero teraz – początek „Better Call Saul 5” zostanie wyemitowany dopiero 23 lutego 2020 roku.

Fani w swoim czasie nie byli zbyt zadowoleni z opóźnienia, jednak AMC obiecuje wyjątkową historie, która ma w ciekawy sposób rozbudować wcześniej przedstawione wątki. Na dobry początek zaprezentowano konkretny teaser zapowiadający jedną z historii – jak widać Saul wpadł w kolejne kłopoty.

Serial AMC cieszy się świetną popularnością, więc nic dziwnego, że stacja kontynuuje serię i chce rozwijać świat „Breaking Bad”. Możemy jedynie żałować, że nie trwają prace nad nowym spin-offem z Walterem Whitem w roli głównej.

Na naszym serwisie sprawdzicie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: better call saul Better Call Saul 5 Breaking Bad serial