Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.11.2019 16:11
god of war trailer
1104V

God of War. Twórcy chcą dać nam lepszy wgląd w rozwój gry dzięki nowej serii limitowanych podcastów

Santa Monica Studio zapowiedziało serię podcastów, gdzie pojawią się deweloperzy, którzy pomogli ukształtować grę God of War - zagłębią oni nas w kulturę i procesy rozwojowe gry.

Studio odpowiedzialne za God of War (2018), chce dać nam lepszy wgląd w rozwój gry dzięki limitowanej serii podcastów przedstawiających pracę twórców. Choć minęło już ponad półtora roku od premiery gry na konsoli od Sony, wciąż robi ona wrażenie dzięki dojrzałej fabule i szczegółowym, cały czas żyjącym światem stworzonym na potrzeby produkcji. 

Santa Monica Studio zatytułowało swoją serię podcastów jako "Worlds Collide" - zapewni ona wgląd i najważniejsze informacje dotyczące rozwoju God of War, a także sposoby oraz pomysły, które wdrożyło Santa Monica Studio do swojego projektu.

Pierwszy odcinek jest już dostępny na Spotify, SoundCloud, Google Play, oficjalnym kanale Sony na YouTube i innych platformach, które umożliwiają odtworzenie podcastów. Materiał przedstawia wgląd w tworzenie jednego z głównego zadania, które musieliśmy przejść w grze. Oprócz tego, twórcy opowiadają o tworzeniu misji pobocznych, o tym jak zostały zaprojektowane i wdrożone do God of War. Studio Santa Monica ogłosiło również, że będzie obchodzić swoje 20-lecie ze specjalną wizytówką na blogu PlayStation.

Warto przeczytać:

Źródło: dualshockers.com

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment