Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.11.2019 09:15
Civilization 6 rozszerzenia na Nintendo Switch
600V

Civilization 6. Nowy zwiastun zapowiada dodatki na Nintendo Switch

Do szóstej części Civilization na Nintendo Switch, nadchodzą wszystkie rozszerzenia, które znamy z wersji na duże urządzenia. Sprawdźcie świetny zwiastun, zapowiadający to wydarzenie. 

Sid Meier's Civilization VI to świetna gra strategiczna, która szturmem wdarła się na rynek produkcji dla Nintendo Switch w listopadzie zeszłego roku. Szansa na przenośne rozgrywanie turowych pojedynków strategicznych bardzo szybko przypadła do gustu fanom gatunku. 

Dużym minusem portu był brak rozszerzeń, które był dużą zaletą tytułu choćby na PC. Dziś sytuacja ulega zmianie, a na hybrydowe urządzenie nadciągają oba rozbudowane dodatki: "Rise and Fall" oraz "Gathering Storm". Wprowadzają one do gry aż 16 nowych cywilizacji, 18 dowodzących oraz całą masę innych elementów (jak zmieniające się warunki pogodowe).

Nintendo podzieliło się rzeczoną informacją w formie niezwykle uroczego, krótkiego zwiastuna. W pierwszych sekundach możemy zobaczyć postaci, które sprawiają wrażenie zrobionych z papieru. Czy jest to nowy typ reklam, które zamierza wprowadzić firma? Możliwe, choć na coś więcej musimy poczekać. Na ten moment sami rzućcie okiem:

Lubisz gry strategiczne? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: YouTube

Tagi: 2K Games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI